Bogata propozycja kursów www z języka angielskiego

Kategoria:

Opis

Wszechstronna propozycja szkoleń online z języka angielskiego w Smart Learning zachęca do tego, aby podejmować naukę bezpośrednio w takim miejscu. Nauka zdalna jest znacznie bardziej dominująca w przeróżnych grupach wiekowych, a więc lekcje przygotowywane są tak samo dla dzieci, dorosłych, jak i dla firm. Kursy lingwistyczne opracowywane pozostają w oparciu o wytyczne uczenia się z Oxford University Press.

Wszystkie kurs angielskiego online bogatsze są o dodatkowe bloki, tak samo pod postacią tradycyjną, ale też w postaci cyfrowej. Najpierw nauczyciel oceni obszar wiedzy osoby biorącej udział w kursie. To pozwala dopasować najlepszy tryb zajęć dla wybranej osoby. Realizowane są poziomy: A1, A2, B1, B2 oraz C1 i C2. Zajęcia w angielski online opracowane są bardzo interesująco, zarówno dla dzieci, ale też dla dorosłych.

Kiedy ktoś jest zainteresowany to może także decydować się na naukę grupową. To pozwala znacznie bardziej upewnić się odnośnie swoich kompetencji lingwistycznych, gdyż można je weryfikować. Podobnie interesująco wygląda oferta dla przedsiębiorstw. Dla klientów biznesowych przygotowany jest tryb nauki dwutorowej. Zdolności do jakich zaliczają się: czytanie, słownictwo, gramatyka a także słuchanie uczeń ćwiczy sam. Natomiast, za pośrednictwem platformy przygotowanej przez Smart Learning można wziąć udział w ćwiczeniach interaktywnych, robiąc użytek z innych tekstów szkoleniowych.

Oczywiście, wcześniej wymowę ćwiczy się indywidualnie z nauczycielem. Potrzebne są jedynie: łącze internetowe, komputer, słuchawki i przeglądarka www Chrome. Lekcje angielskiego przeprowadzane są na innowacyjnej platformie Tutorsmart. Po zalogowaniu uzyskuje się wgląd do kursu online z nauczycielem na żywo. Osoby biorące udział w szkoleniu otrzymują dostęp do: materiałów szkoleniowych, nagrań lektorskich audio oraz wideo, a także do fiszek online, dedykowanych do uczenia się słownictwa z konkretnego obszaru. Posiadają więc najważniejsze narzędzia do uczenia się.