Kompleksowa oferta produktowa w punkcie sprzedaży Machine Trade

Kategoria:

Opis

Wszechstronna oferta produktowa w sklepie Machine Trade zachęca kontrahentów z sektora budowlanego do tego, żeby zrobić zakupy właśnie w takim punkcie sprzedaży. Sklep jest autoryzowanym punktem mającym do zaoferowania sprzedaż maszyn budowlanych od wytwórców do jakich zaliczają się: Husqvarna, Bomag, Kreber, Tyrolit oraz Wacker Neuson, wobec czego można oczekiwać wysokiej jakości osprzętu i maszyn, jakie nabywa się w korzystnej cenie.

W dodatku, kupić można elektronarzędzia budowlane, jakie pożyteczne są na każdym placu budowy, jak i w domowym warsztacie. Cały katalog produktów jest różnorodny równocześnie pod względem parametrów użytkowych, ale też ceny. Długoletnie doświadczenie w branży budowlanej, sprawia że pracownicy sklepu mogą posłużyć eksperckim doradztwem kupującym, jacy interesują się propozycją sprzedażową. Specjaliści nie tylko pomogą przy doborze wyznaczonej maszyny, bądź akcesoriów, lecz również udzielą porad związanych z tym, jak korzystać z wyznaczonych maszyn.

Udostępniony sprzęt budowlany to: agregaty malarskie, agregaty prądotwórcze, sprężarki powietrza, ubijaki stopowe, urządzenia hydrauliczne, urządzenia pneumatyczne, walce wibracyjne, wibratory do betonu, wiertnice diamentowe, zacieraczki do betonu, zagęszczarki gruntu, oczyszczacze oraz wentylatory, przecinarki, roboty wyburzeniowe, cyklinarki oraz polerki, frezarki i szlifierki do betonu, listwy wibracyjne, motopompy oraz pompy, myjki przewoźne, nagrzewnice, niwelatory oraz lasery, odkurzacze przemysłowe oraz osuszacze.

Dostępny jest także osprzęt oraz części do jakich zaliczają się: gąsienice gumowe, szybkozłącza, świdry i wiertnice, łyżki do koparek a także koła napędowe. Klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy z chęcią kupują elektronarzędzia: bruzdownice, klucze udarowe, młoty wyburzeniowe, młotowiertarki, odkurzacze przemysłowe, przecinarki do metalu, przecinarki tarczowe, szlifierki kątowe, ukośnice oraz wiertarko – wkrętarki akumulatorowe.