Lublin Development – deweloper z 30letnim doświadczeniem

Kategoria:

Opis

Lublin Development to lubelski inwestor z trzydziestoletnim doświadczeniem. Z tego powodu w branży w województwie lubelskim jest znany i doceniany. Zwłaszcza za prestiżowe realizacje. Wszystkie projekty do jakich zaliczają się https://3d-mieszkania.pl cechują się zarówno doskonałą jakością, użytecznością, jak i designem. Za wzorową finalizację zamówień odpowiada profesjonalna kadra. Na witrynie www Lublin Development publikowane są ważne dane do kontaktu, w rezultacie natychmiastowo można kontaktować się z osobami zatrudnionymi w tym miejscu.

Opisane są również wykonane dotychczas realizacje razem ze zdjęciami. To motywuje do zapoznania się z bieżącą propozycją, ponieważ można zauważyć że portfolio wskazanego dewelopera jest imponujące. Osiedle nad Zalewem to jedyna inwestycja w podanej lokalizacji, oferująca aż sto trzydzieści mieszkań o powierzchni od czterdziestu m2. Tak spory wachlarz propozycji, w cenie poniżej 200 000 złotych motywuje do kupna. Osiedle nad Zalewem złożone jest z czterech pięciokondygnacyjnych obiektów, których realizacja podzielona jest na 4 etapy. W każdym z etapów buduje się jeden budynek. Dostępne budynki wyposażone są w windy, a osiedle dostosowane jest do osób niepełnosprawnych. W każdym budynku umieszczone są garaż podziemny z miejscami parkingowymi a także komórki lokatorskie. Wzdłuż drogi wewnętrznej powstały naziemne miejsca parkingowe. W centralnej części Osiedla nad Zalewem zaplanowano też przestrzeń rekreacyjną dla dzieci. W każdym z obiektów znajduje się po 65 praktycznych jedno -, dwu -, trzy -, oraz czteropokojowych lokali.

Mieszkania trzypokojowe mają już od 49 m2, a mieszkania czteropokojowe od 58 metrów kwadratowych. Dodatkowo, kiedy ktokolwiek będzie zainteresowany większym lokum, to może skorzystać z korzystnej opcji połączenia mieszkań. Dla mieszkań znajdujących się na parterze przewidziano prywatne ogródki, natomiast pozostałe mieszkania mają ładnie prezentujące się balkony. W konfiguratorze znajdującym się na witrynie online można zobaczyć, jakie lokale mieszkalne zostały wolne a także wskazać, jakich mieszkań się poszukuje.