Mobilne poprowadzenie świadczeń z zakresu księgowości

Kategoria:

Opis

Zdalne prowadzenie usług księgowych proponowane jest przez krakowskie biuro Account Trees. Na obszarze Krakowa Justyna Mąkosa proponuje klientom dojazd wtedy, gdy tylko oni tego wymagają. W zakresie księgowość kraków klienci mają zagwarantowane przejrzyste oraz dokładne świadczenia, zgodne z zapisami prawnymi i podatkowymi. Prowadzony zdalnie model współpracy umożliwia księgowej na wgląd do wszystkich dokumentów, niezależnie od tego, w jakim miejscu ona przebywa.

Dlatego wszystko jest robione na bieżąco, a czasem nawet szybciej aniżeli jest to konieczne. To ma niemałe znaczenie dla właściciela firmy, jeśli konkretna kwestia jest pilna. Dokumenty księgowa może odebrać osobiście, mogą zostać one wysłane albo też przedsiębiorca może je dostarczać osobiście. Zdalna księgowość jest też przesłanką do oszczędzania, gdyż właściciel firmy nie musi zatrudniać etatowego pracownika. Profesjonalna pomoc Account Trees udowodniona jest kilkoma latami doświadczenia a także tym, że księgowa bez przerwy podwyższa swoje kwalifikacje. Jest to osoba odpowiedzialna, która dotychczas może chwalić się jedynie pozytywnymi rekomendacjami.

Abstrahując od tego, jaki model współpracy zainteresuje klienta, Justyna Mąkosa jest elastyczna. Dla przedsiębiorców udostępniona jest kompletna obsługa kadrowo – płacowa, obejmująca: bieżące zarządzanie wynagrodzeniami, urlopami, zaświadczeniami oraz umowami. W zakresie kadr i płac Justyna Mąkosa ma bardzo duże doświadczenie. Inną propozycją jest ewidencja ryczałtowa. Ryczałt ewidencjonowany obejmuje usługi księgowe dla osób, które pracują jako freelancerzy.

Usługi księgowej obejmują także kompleksową księgowość dla wspólnot mieszkaniowych a także zarządzanie podatkowe. Są to informacje o planach dotyczących wysokości podatku i możliwości ich optymalizacji. Justyna Mąkosa zrealizuje inne usługi, w zależności od oczekiwań zleceniodawców.