Oświetlenie LED – jakie produkty wybrać do biura?

SKU: DOMX0291 Kategoria:

Opis

LED-y są cenione ze względu na swoją energooszczędność, możliwość swobodnego dopasowania natężenia i koloru światła, a także na praktyczność i wygodny montaż. Także w biurze możemy zdecydować się na zastosowanie odpowiedniego oświetlenia LED. Świetnym rozwiązaniem są lampy liniowe, które doskonale sprawdzą się również w magazynach i halach produkcyjnych.

Dlaczego akurat lampy liniowe LED okażą się dobrym wyborem? Ponieważ ze względu na swoją konstrukcję dają bardzo dużo rozproszonego światła, a co więcej, natężenie oświetlenia można wygodnie regulować, aby dopasować je do potrzeb swoich pracowników. Dostępne są warianty z klasycznym światłem białym, jak również z wielokolorowymi diodami, które mogą zostać uaktywnione już po zakończonej pracy, aby pozostawić estetycznie oświetlone biuro.

Do wyboru mamy dwie formy montażu. Lampa może być zawieszona na elastycznych linkach, co daje możliwość regulacji wysokości. Jest to rozwiązanie do wysokich pomieszczeń. Jeśli natomiast wnętrze biura jest stosunkowo niskie, lepiej sprawdzi się lampa liniowa LED wmontowana w sufit. Dzięki temu możemy zaoszczędzić sporo miejsca. W obu wariantach diody są skierowane w dół, dzięki czemu, dają najwięcej światła.

Wybierając lampy liniowe LED do swojego biura stawiasz na liczne korzyści. Takie rozwiązanie świetnie wpłynie na kondycje stanu konta firmowego, ze względu na niższe rachunki za prąd. Takie produkty dają również jasne i naturalne oświetlenie, korzystne dla oczu Twoich pracowników. W ten sposób, dobrze dobrana lampa LED wpłynie na większą wydajność oraz higienę pracy.