Profesjonalna psychoterapia oferowana w Ostrołęce przez Arkadiusza Łuszczyńskiego

Kategoria:

Opis

Profesjonalna psychoterapia oferowana w Ostrołęce przez Arkadiusza Łuszczyńskiego ma doskonałe opinie, ponieważ psycholog ten ciągle rozwija się zawodowo. Certyfikowany psychoterapeuta uzależnień w trakcie pracy z klientami stosuje się jednocześnie do paradygmatów naukowych, jak i empatycznego rozumienia klientów.

Terapeuta pracujący w nurcie poznawczo behawioralnym skoncentrowany jest na wsparciu osobom uzależnionym, jak i ich bliskim. Każdy, kto jedynie zauważa, że ma kłopot z uzależnieniem i będzie zależało mu na wzorowym bytowaniu w sferze prywatnej lub zawodowej, powinien zgłaszać się do tego eksperta. Diagnoza oraz psychoterapia dotyczą uzależnień od: alkoholu, narkotyków, hazardu, leków oraz pornografii.

Klienci mogą decydować, czy planują brać udział w sesjach prywatnych, czy w grupowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu zawodowemu i ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji Arkadiusz Łuszczyński może pomóc wyjść z uzależnień wielu osobom. Szersza perspektywa pozwoli na pokazanie pacjentom nie tylko, co robić aby zachować abstynencję, ale też spostrzec, co abstynencji może zagrozić. Dlatego osoby uczestniczące w terapii zmienią schemat poznawczy, co może przekładać się na późniejsze zmiany w funkcjonowaniu. Ze względu na pandemię spotkania mogą być również poprowadzone wirtualnie. O tym, jak przebiega współpraca oraz jaki jest styl pracy psychoterapeuty można doinformować się z witryny strona psychoterapeuty w Ostrołęce i przekonać, że opłaca zgłaszać się bezpośrednio do tego terapeuty. W czasie pandemii samotność może spotęgować chęć sięgania po środki psychoaktywne, wobec czego tak istotne jest to, żeby cyklicznie korzystać z pomocy eksperta. Wsparcie dla osoby uzależnionej przede wszystkim opiera się na tym, by pokazać jak ważna jest cierpliwość i zmiana dotychczasowych niepoprawnych zasad, na przykład gdy zachowania kompulsywne pojawiają się jako nagroda albo jako sposób na odstresowanie.