Przeguby Cardana

Kategoria:

Opis

Zakład Tekmat zajmuje się sprzedażą elementów do maszyn. W bogatej ofercie można znaleźć także niezawodne elementy do połączenia dowolnych części, czyli sprzęgła wychylne. Z dokładnym ich spisem, parametrami technicznymi i charakterystyką można obeznać się pod linkiem tekmat.pl/oferta/przeguby-cardana i w rezultacie powziąć postanowienie, czy to właśnie z tego produktu chciałoby się zrobić użytek. W wypadku dodatkowych pytań można kontaktować się z pracownikami z firmy, którzy udzielają najważniejszych wiadomości. Dla kupujących dostępna jest spora oferta przegubów pojedynczych, podwójnych lub rozsuwanych.

Można za ich pośrednictwem łączyć przykładowo dwa wałki w celu przełożenia napędu. Połączenia mogą być w prostej linii lub mogą mieć miejsce pod kątem czterdziestu pięciu stopni. Zaoferowane przeguby Cardana nadają się do trybu: maksymalnie 300 obrotów na minutę, maksymalnie tysiąca obrotów na minutę albo max 4000 obrotów na minutę. W dwóch pierwszych przypadkach mają łożyska ślizgowe, a ostatni moduł – łożyska igiełkowe. Przeguby Cardana mogą być wykonane ze stali: zwykłej, nierdzewnej, ocynkowanej, chromowanej, oksydowanej, kadmowanej lub niklowanej. Otwory w sprzedawanych przegubach mogą przybrać różną formę. Mogą być: okrągłe, okrągłe z rowkiem na wpust bądź na życzenie kupujących – z otworem kwadratowym bądź sześciokątnym.

Konsumenci mogą też zdecydować się na kupno sprzęgieł wychylnych z szybkim złączem zatrzaskowym lub na zamówienie specjalnych osłon ochronnych do przegubów. Na stronie internetowej http://tekmat.pl/oferta/przeguby-cardana, po sprawdzeniu katalogu oraz zapoznaniu się z najważniejszymi wiadomościami można bezzwłocznie zamówić wskazane produkty. Ich realne zdjęcia pozwolą zadecydować, czy to dokładnie w taki towar klient chce się wyposażyć. Dobrze będzie zaznajomić się także z dalszą ofertą marki. Dla klientów dostępne są na przykład: elektrobębny, bębny napędowe i zwrotne, nowoczesne maszyny napędowe, taśmy gumowe, taśmy filtracyjne, koła pasowe, łańcuchy, albo przenośniki taśmowe.