Publikacja „Wolni Od Lęku” – Marek Daniel udowadnia, że z nerwicą lękową można sobie radzić

Kategoria:

Opis

Publikacja „Wolni Od Lęku” to tytuł, w jakim Marek Daniel udowadnia, że z nerwicą lękową można sobie radzić. Autor serwisu Wolni Od Lęku samodzielnie zmagał się z tą chorobą i precyzyjnie prezentuje czytelnikom, jak toczyła się jego historia. Tym samym, sporo osób mu jest w stanie zaufać. Widzą bowiem jego szczerość. Książka będzie dla nich bez wątpienia pożyteczna, gdyż ma unikalną formułę. Przez 24 tygodnie czytelnik dowiaduje się, jak mógłby sobie radzić z atakiem paniki. W każdym tygodniu można wspólnie popracować nad rozumieniem, wdrożeniem, a następnie emocjonalnym czuciem informacji. Bez wątpienia, nerwica lękowa będzie słabnąć.

Po 7 tygodniach od lektury autor zada pytanie czytelnikowi. Jeżeli on udzieli poprawnej odpowiedzi, to twórca przejdzie do kolejnego etapu. Jeżeli zaś odpowiedź będzie niepoprawna, czytelnik będzie mieć dodatkowy tydzień na przemyślenie wszystkiego. Znaczące jest to, by nie odczuwać presji. Początkowe dwanaście rozdziałów książki pozwala zapanować osobie zmagającej się z nerwicą nad mechanizmem lęku, czyli wynikiem.

Następne dwanaście rozdziałów dotyczy osobowości nacechowanej neurotycznie, czyli uderzy w przyczynę nerwicy lękowej. Nowocześnie opracowana publikacja – gra Marka Daniela, który ma za sobą historię nerwicy bez wątpienia dla wielu osób będzie czymś pomocnym. Warto też poznać artykuły ze strony. Są to na przykład takie jak: Mechanizmy ucieczki emocjonalnej, Jak powinno wyglądać leczenie nerwicy, Stres – objawy, przyczyny, leczenie, Jak działa mózg, Budowanie dystansu do nerwicy, Czym jest odpowiedzialność? Kiedy trzeba iść do psychiatry po pomoc, Czym jest neurotyzm, Fobie i lęki, Czym jest ego i jak działa, Depersonalizacja i derealizacja, Myśli samobójcze – przyczyny i pomoc, czy Syndrom DDD – dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. Jest w czym przebierać.