Ceniony wytwórca wentylatorów o zastosowaniu przemysłowym

Kategoria:

Opis

NETECS to ceniony wytwórca wentylatorów o zastosowaniu przemysłowym. Długoletnie doświadczenie pozwala inżynierom biorącym odpowiedzialność za realizację projektów wdrożyć innowacyjne techniki, równocześnie opierając się na przetestowanych już formułach. Takie wentylatory promieniowe znajdują zastosowanie w instalacjach odpylania w branży drzewnej. Ma to wyjątkowe znaczenie tam, gdzie istnieje ryzyko pojawienia się wybuchów.

W innych zakładach, a więc zajmujących się odpadami komunalnymi ten typ wentylatorów również sprawdza się nad wyraz dobrze. Netecs proponuje się do miejsc, w jakich przeżywa progres zrównoważona gospodarka zarządzania odpadami. Najbardziej popularny jest wentylator CLASSIC – EN, a więc wentylator transportowy stojący z wirnikiem otwartym. Służy on do przetłaczania mieszaniny powietrza i frakcji stałej.

Wiodącą zaletą, jaka wynika z zastosowania takiego wentylatora jest przetransportowanie wielu materiałów: pyłu, wiór, zrębków, cementu, ziaren, drobnych tworzyw sztucznych, jak i krótkich strużyn. Gęstość frakcji stałej to wówczas do 300 g/m3. Urządzenie funkcjonuje nad wyraz sprawnie, z uwagi na użycie napędu bezpośredniego. Konstrukcja wentylatorów jest trwała, czyli jest też odporna na wybuchy. Warto sprawdzić kompletną propozycję katalogową firmy i na tej bazie przystosować typ wentylatora, jaki spełni wszystkie wymagania pracowników i oddziałuje na sprawną pracę w fabryce.

O ile klient zastanawia się, jakie wyjście będzie najlepsze dla jego zakładu, to może skontaktować się z działem obsługi. Wówczas z pewnością zostanie mu udzielona rzeczowa wskazówka a propos tego, na jaki wentylator przemysłowy powinien się decydować.

Marka wprowadziła specjalną aplikację NVS, przy pomocy jakiej można znaleźć optymalny wentylator. Wystarczy wskazać, jaki materiał będzie przetłoczony. Lista produktów jest ciągle rozszerzana, wobec czego można wytypować najlepsze urządzenie do wybranej instalacji. Nowoczesne ukierunkowanie do prowadzenia firmy sprawia, że NETECS ma wielu klientów.