Działająca na terenie Śląska hurtownia proponująca wysokiej jakości części do wykonania mebli

Kategoria:

Opis

Komandor to Śląska hurtownia proponująca wysokiej jakości elementy do zrobienia mebli. Katalog jest w tym miejscu szeroki i zawiera takie kategorie jak: systemy drzwi przesuwnych, materiały drewnopochodne, szkło, akcesoria meblowe, fronty meblowe i osłony grzejnikowe oraz blaty wyprzedażowe. Dzięki temu, że asortyment jest rozdzielony w podkategorie, można robić szybko zakupy. Hurtownia Komandor daje zapewnienie dokonania zakupu u renomowanego dostawcy. Oferta tutaj przygotowana jest dla klientów mających sklepy, jak i dla domowych majsterkowiczów.

Odnaleźć można tutaj wyroby od znanych firm, w korzystnej kwocie. Wieloletni klienci mogą liczyć na rabaty. Klienci z województwa śląskiego i województwa małopolskiego mogą oczekiwać na transport asortymentu. Każdy z produktów jest scharakteryzowany, co pozwoli szybciej podjąć decyzję o kupnie. Wykwalifikowani pracownicy też udzielają odpowiedzi na wszystkie zapytania. Zarówno firmy zajmujące się stolarstwem, jak i klienci indywidualni zawsze są zadowoleni z tego, jak przebiega obsługa.

Wysokiej klasy tworzywa do zabudowania wnęk oraz inne akcesoria dostarczone są od razu po zapłaceniu zakupów. Można w tym sklepie również zamawiać gotowe fronty do szaf przesuwnych, fronty kuchenne, grafikę albo szkło do kuchni. Udostępnionych jest sporo elementów do wyprodukowania mebli, a katalog ciągle się poszerza. Firma ma innowacyjny park maszyn, co umożliwi realizować nawet wyjątkowo duże zlecenia. Komandor wyspecjalizowany jest przede wszystkim w sprzedaży systemów drzwi przesuwnych. Tego typu drzwi stosowane są nie tylko w meblach, ale również przy montowaniu drzwi jakie oddzielają dowolne pokoje. Najwyższa jakość materiałów użyta do wykonania drzwi daje gwarancję ich stabilności i wytrzymałości.

Zminimalizowane jest ryzyko uszkodzenia poszczególnych elementów, co wiąże się z tym, że nie będzie potrzebna ich zmiana lub reparacja. Systemy drzwi przesuwnych dostępne w Komandor to Kallisto oraz Winnipeg i Yoho. Klienci wiedzą, że to sprawdzone marki.